„Labas rytas, Lietuva“ I d. Net ketvirtadalis Europos darbuotojų penktadieniais pasiekia nuobodulio piką. Kodėl?

Minima Pasaulinė šypsenos diena.

Kygo & Whitney Houston – „Higher Love“.

Spaudos apžvalga su Pauliumi Šironu.

Kino naujienos. Prasidėjo 19-asis Lenkų kino festivalis, jo programoje – rinktiniai filmai iš Kanų ir Berlyno festivalių. Naujoji kriminalinė drama „Džokeris“ supažindins su legendinio blogiuko kasdienybe. Taip pat nuo šiandien Lietuvos kino ekranus išvys ir režisieriaus Algimanto Puipos filmas „Kita tylos pusė“, Skandinavijos filmų festivalyje jau pelniusi du apdovanojimus. Kino salės žiūrovus prikaustys „Vieša paslaptis“, „Džono F. Donovano mirtis ir gyvenimas“ ir „Sniego vaikis“.

Naujas medinių indų dizainas. Naujųjų technologijų amžiuje namie galima pasigaminti ne tik rankdarbių, bet ir stakles, kurios veikia gerokai greičiau ir paprasčiau nei žmogaus rankos. Apie iniciatyvą patiems pasigaminti tekinimo stakles pasakoja Vytautas Kasparavičius ir Laurynas Klimas.

Enrique Iglesias ft. Sean Paul, Descemer Bueno & Gente de Zona – „Bailando“.

Keturių tvirtovių miestas Havana. Studijoje viešinti keliautoja Kristina Stalnionytė džiaugiasi aplankiusi Havaną: „Eidami gatve, žmonės šypsosi, o kavinėse kubietiški šokiai prasideda nuo pat ankstyvo ryto.“ Plačiau apie kelionę į spalvingąją Havaną – reportaže.

Išgelbėtas 4 mėnesių drambliukas. Gyvūnas paimtas iš brakonierių ir saugomas prieglaudoje. Skaičiuojama, kad dabar Mianmare laisvėje gyvena apie 2 tūkst. dramblių, o nelaisvėje – apie 5 tūkst.

Tyrimas: penktadienis darbe – nuobodžiausias. Remiantis atlikto tyrimo duomenimis, paaiškėjo, kad net ketvirtadalis Europos darbuotojų penktadieniais pasiekia nuobodulio piką. Studijos viešnia – Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto docentė Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė teigia: „Penktadienis yra ta savaitės diena, kuomet dirbantieji jau būna išeikvoję savo energijos sankaupas. Pajutę nuobodulį, jie nesistengia savęs motyvuoti, o tarsi dar labiau atsitraukia nuo darbo.“

Gytis Paškevičius – „Popuri“.

Spaudos ir interneto portalų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau