Klauskite daktaro. Spintelėje – krūva priemonių, o plaukai – vis tiek nusilpę: problemos ieškokite viduje (su vertimu į gestų k.)

Ženklai, kad jūsų inkstai pažeisti! Statistika skelbia, kad inkstų ligos paliečia 1 iš 10 suaugusių žmonių. Maža to, Lietuvoje per paskutinį dešimtmetį beveik 6 kartus padidėjo inkstų nepakankamumo atvejų, kuomet reikalinga dializė. Ar jūs – vienas iš jų?

Rubrikoje „Kalba vaikai“ – apie bitės įkandimą. Savo mintimis dalinasi Rusnė Ovadnevaitė.

Jūsų plaukai per sausi arba labai riebaluojasi? Pasakysime, ką daryti. Nuo senų senovės buvo tikima, kad sveiki ir gražūs plaukai – kiekvienos moters didžiausia puošmena. Šiais laikais tikima, kad ir vyrų. Dabar yra begalė priemonių, kad galėtumėte turėti nuostabius plaukus, tačiau dažnos moters didžiausias galvos skausmas – itin sausi ar linkę labai riebaluotis plaukai. Jei ant jūsų kosmetikos lentynėlės rikiuojasi begalė šampūnų, kondicionierių ir kaukių, o problemos sprendimo taip ir neradote, greičiausiai išmetėte pinigus į balą spręsdami problemą iš išorės. Šioje laidoje mes pažvelgsime į problemą iš vidaus, t. y. patarsime, ką daryti, kad pašalintumėte šios problemos priežastis.

Su vertimu į gestų k.