10–12. Kaip mažinti maisto švaistymą?

10–12

2019.10.03 10:05

10–12. Kaip mažinti maisto švaistymą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šiomis dienomis į Lietuvą yra atvykusi amerikiečių žurnalistė Ann Cooper, kuri Sovietų Sąjungos griuvimo laikotarpiu buvo Jungtinių Amerikos Valstijų visuomeninio radijo NPR Maskvos biuro vadovė. Tuo metu ji lankėsi Lietuvoje ir pranešė apie čia vykstančius įvykius pasauliui. Ann Cooper žurnalistinė patirtis Lietuvoje prasidėjo nuo mitingo prie Adomo Mickevičiaus paminklo 1987-aisiais. Apie Lietuvą prieš 30 metų ir šiandien Ann Cooper kalbina Indrė Kiršaitė.

Klausytojos pasiūlyta tema: kur prekybos centrai deda neparduotą maistą ir ką daryti, kad maisto būtų išmetama mažiau? Pokalbyje dalyvauja: „Maisto banko“ plėtros vadovas Vaidotas Ilgius, Aplinkos ministerijos atliekų politikos grupės vadovė Agnė Bagočiutė, bendrovės „Maxima LT“ atstovė Rima Aukštuolytė, LRT bendradarbis Valdas Papievis iš Prancūzijos, kuri pirmoji įpareigojo didesnes parduotuves užmegzti ryšius su labdaros maistu organizacijomis, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus patarėja Eglė Petrokienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.