Žinios. Į Žemę grįžta pirmasis arabų šalių astronautas, o su juo – ir pustrečių metų kosmose praleidę rusas bei amerikietis

Išbandymas Virginijui Sinkevičiui. Šiandien Europos Parlamento Aplinkos ir Žuvininkystės komitetai vertins Lietuvos deleguoto eurokomisaro V. Sinkevičiaus kandidatūrą. Išvakarėse V. Sinkevičius sulaukė smūgio iš buvusio bendražygio. Europarlamentaras Stasys Jakeliūnas laišku prašė komandą formuojančios Europos Komisijos pirmininkės Ursulos von der Leyen atmesti V. Sinkevičiaus kandidatūrą.

Baltijos šalių vadovų susitikimas. Prezidentas Gitanas Nausėda susitiks su darbo vizito į Lietuvą atvykstančiu Latvijos prezidentu Egilu Levitu.

Aplinkosauga rūpinasi ir kemperių bei karavanų šeimininkai. Susirūpinimas gamtosauga pasiekė ir tokią gana žalią turizmo sritį kaip keliavimas kemperiais bei karavanais. Pramoginių automobilių tarptautiniame salone Le Buržė aiškiai padaugėjo nedidelių ekonomiškų alternatyvų prabangiems, bet daug dyzelino reikalaujantiems kemperiams.

Tarptautinės kosminės stoties įgula sumažės iki 6 narių. Po daugiau kaip savaitę trukusios ekspedicijos į Žemę šiandien turėtų grįžti pirmasis arabų šalių astronautas ir pustrečių metų darbą stotyje baigę Rusijos ir Amerikos astronautai. Tai pirmas kartas per pastaruosius kelerius metus, kai tarptautinėje orbitinėje stotyje daugiau kaip savaitę dirbo net 9 žmonių ekipažas.

Orai.

Sportas. Dar trys medalių komplektai išdalyti pasaulio lengvosios atletikos čempionate. Baigėsi antrasis turas UEFA Čempionų lygoje. Lietuvos A lygos čempionato lydere tapo Marijampolės „Sūduva“. Pasaulio regbio čempionate naujieji zelandai nugalėjo kanadiečius, prancūzai – amerikiečius.