Žinios. Nors kemperiai bei karavanai – ir taip gana „žali“, sparčiai populiarėja ekonomiški jų variantai

Išbandymas Virginijui Sinkevičiui. Šiandien Europos Parlamento Aplinkos ir Žuvininkystės komitetai vertins Lietuvos deleguoto eurokomisaro V. Sinkevičiaus kandidatūrą. Išvakarėse V. Sinkevičius sulaukė smūgio iš buvusio bendražygio. Europarlamentaras Stasys Jakeliūnas laišku prašė komandą formuojančios Europos Komisijos pirmininkės Ursulos von der Leyen atmesti V. Sinkevičiaus kandidatūrą.

Baltijos šalių vadovų susitikimas. Prezidentas Gitanas Nausėda susitiks su darbo vizito į Lietuvą atvykstančiu Latvijos prezidentu Egilu Levitu.

Europos Sąjungos literatūros premija – ir lietuvei. Briuselyje, BOZAR menų centre, įteiktos 11-osios Europos Sąjungos literatūros premijos, jomis apdovanota 14 naujų autorių iš 14-os šalių. Tarp apdovanotųjų – ir Lietuvos autorė Daina Opolskaitė. Jai premija skirta už knygą „Dienų piramidės“.

Aplinkosauga rūpinasi ir kemperių bei karavanų šeimininkai. Susirūpinimas gamtosauga pasiekė ir tokią gana žalią turizmo sritį kaip keliavimas kemperiais bei karavanais. Pramoginių automobilių tarptautiniame salone Le Buržė aiškiai padaugėjo nedidelių ekonomiškų alternatyvų prabangiems, bet daug dyzelino reikalaujantiems kemperiams.

Orai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.