Sportas. Orai. Iš Dohos sugrįžę lengvaatlečiai į nesėkmes gręžiotis nenori: dabar svarbiausia poilsis ir reabilitacija

Sportas. Olimpinė atranka – Lietuvoje? Lietuvos krepšinio federacija teiks paraišką Tarptautinei federacijai dėl teisės kitais metais Lietuvoje rengti vieną iš keturių olimpinės atrankos turnyrų. Toks sprendimas priimtas po šalies federacijos vadovų susitikimų su šalies Vyriausybės atstovais, Kauno miesto ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vadovais.

Vilniaus „Rytas“ tarptautinį sezoną pradėjo pergale. Pergalingai tarptautinį sezoną pradėjusio Vilniaus „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis gyrė auklėtinius iškovojus solidžią pergalę prieš pajėgią Krasnodaro „Lokomotivo“ komandą. Šiam Rusijos klubui atstovaujantis Lietuvos rinktinės kapitonas Mantas Kalnietis negailėjo kritikos savo komandai ir sau bei gyrė brandų žaidimą pademonstravusį Vilniaus klubą.

Iš pasaulio lengvosios atletikos čempionato Dohoje sugrįžo Lietuvos lengvaatlečiai Andrius Gudžius ir Airinė Palšytė. Abu jie nenori gręžiotis atgal ir teisintis dėl nepavykusių varžybų. Traumų ir kitų negandų nualinti sportininkai dabar svajoja tik apie atostogas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau