Klauskite daktaro. Sveikatą gelbstintys riebalai, nagai išdavikai ir pilve dygstančios vyšnios (su vertimu į gestų k.)

Pirmoji tema – riebalai, kurie yra reikalingi sveikoms kraujagyslėms, širdžiai ir smegenims. Riebalai, sveikieji riebalai, yra gerai! Tiesa, nemažai žmonių vis dar bijo riebalų maiste dėl būsimų širdies problemų, kaip jie yra įsitikinę. Todėl stengiasi riebalus išimti iš savo raciono maksimaliai. Laimė, kad sveikieji riebalai pamažu reabilituojami, kaip naudingi mūsų sveikatai, kraujagyslėms ir širdžiai. Todėl šiandien gydytojas prof. Alvydas Unikauskas pateiks geriausių sveikųjų riebalų šaltinių sąrašą! Juos vartodami ne tik geriau jausitės, lieknėsite, bet ir užkirsite kelią kai kurioms ligoms. Beje, ar sveikuosius riebalus pažįsta LRT radijo ir televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė?

Rubrikoje „Kalba vaikai“ – Emilija ir Martyna Gečytės bei Oskaras Pranas Tamošaitis kalbės apie vyšnių kauliukus. Jei juos suvalgai, gresia pilve išdygsianti vyšnia?

Taip pat laidoje: ką nagai išduoda apie jūsų mitybą? Sakoma, kad rankos gali išduoti tikrą moters amžių, tačiau ar žinojote, kad pažiūrėjus į jūsų nagus galima ne tik nuspėti, ar sveikai gyvenate, bet ir kokių vitaminų ar mineralų jums trūksta?