„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Etiketas susirgus: ar mums tikrai nusikosėti ant visų?

II-oji rugsėjo 30-osios „Labas rytas, Lietuva“ dalis prasideda pokalbiu apie dažną reiškinį rudens sezonu – kosėjimą. Koks yra kosėjimo etiketas? Prisidengti delnu burną? Nusisukti? O gal net išeiti iš kambario? Apie tai studijoje papasakos šeimos gydytoja Vidmantė Vilkė ir projekto iniciatorė Indrė Šumskienė. Apie projektą „Ar Tau nusikosėti ant visų?“ – šioje „Labas rytas, Lietuva“ laidoje.

Įdomybės iš pasaulio: kolegų parengtas siužetas iš LRT PLIUS kanale rodomos laidos „Euromaxx“ apie karšto oro balionų festivalį. Pastaruosius 30 metų Prancūzijoje vykstantis festivalis „Grand Est Mondial Air Ballons“ yra bene įspūdingiausia vasaros šventė. Šiais metais į dangų kilo apie 500 karšto oro balionų, pilotuojamų balionistų iš įvairiausių pasaulio šalių. Plačiau apie tai – reportaže.

Pokalbis studijoje apie naująjį LRT PLIUS sezoną: studijoje šį rytą lankosi laidos „Kultūros diena“ vedėja Gerūta Griniūtė bei architektūros žurnalo „Veranda“ vedėjos Violeta Baublienė ir Aistė Mažutytė. Pašnekovės pasakoja apie naujas laidas, šio sezono išskirtinumą bei tai, ko sulauks televizijos žiūrovai jau nuo kitos savaitės.

6-asis solidarumo bėgimas: organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė pasakoja, kaip atsirado idėja solidarizuotis ir rengti tokias akcijas kaip bėgimas kartu. Pagrindinis tikslas buvo įtraukti vaikus su tikslu ugdyti jų pagarbą ir toleranciją šalia esančiam žmogui. Šiandien startuoja 6-asis solidarumo bėgimas ir šio renginio globėja yra prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Spaudos apžvalga: Modestas Naudžius pristato šio ryto naujienas ir aktualijas iš portalų bei dienraščių puslapių.

Ryto žaidimas ir šiandien „Labas rytas, Lietuva“ komanda jau atsisveikina iki rytojaus. Ved. Ignas Krupavičius.