Žinios. Užsienio reikalų ministrui Linui Linkevičiui – kaltinimai prorusiškumu ir raginimas atsistatydinti

Statistika rodo – euro zonoje kaupiasi ekonomikos problemos. Žemyno ūkio plėtra artėja prie nulio, verslo lūkesčių indeksas krito sparčiausiai per 7 metus, o Vokietija balansuoja ties recesijos riba. Ir nors Lietuvos ūkio augimo prognozės dabar irgi ne tokios optimistiškos, ekonomistai pastebi paradoksą: Lietuvos eksportuotojams Vakarų Europos ekonomikos lėtėjimas ir su tuo susijusios baimės kol kas išeina į naudą.

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos Krikščionių demokratų partijos taryba paskelbė kreipimąsi į šalies vadovus dėl Astrave statomos atominės elektrinės. Opozicinė partija kaltina valdančiuosius „valstiečius“ pasyvumu, o užsienio reikalų ministrą Liną Linkevičių – prorusiškumu bei ragina trauktis iš pareigų.

Šiandien pilietinio karo draskomame Afganistane turėtų vykti dar vieni prezidento rinkimai.

Amerikiečių žiniasklaida skelbia, kad Jungtinių Valstijų specialusis pasiuntinys Ukrainoje, Kurtas Volkeris, traukiasi iš pareigų.

Uždarytas 5 metus Kaune veikęs istorinės technikos muziejus. Jo eksponatai grąžinti savininkams. Kauno savivaldybei pakėlus patalpų nuomos kainą, muziejaus įkūrėjai sako neišgalintys jos mokėti. Kauno valdžia tikina, kad muziejus buvęs nuolat uždarytas ir naudotas tik saugoti privačią kolekciją.

Orai.