Žinios. Naujas ginklas kovoje su greičio mėgėjais: pažeidėjų elektroninio pašto dėžutes baudos turėtų pasiekti per 20 minučių

Šiandien vyks Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų tarybos posėdis, kuriame bus rengiamas kreipimasis į šalies vadovus dėl Astravo atominės elektrinės keliamos grėsmės Lietuvos nacionaliniam saugumui. Konservatoriai žada reikalauti, kad Lietuva neatsisakytų vetuoti Europos Sąjungos ir Baltarusijos partnerystės susitarimo.

Amerikiečių žiniasklaida skelbia, kad Jungtinių Valstijų specialusis pasiuntinys Ukrainoje, Kurtas Volkeris, traukiasi iš pareigų.

Darbuotojo atleidimas iš darbo toli gražu nėra maloni procedūra nei tam, kurį atleidžia, nei tam, kuris tai daro. Išmoningos Kalifornijos technologijų kompanijos sukūrė specialų treniruoklį, skirtą mokyti vadybininkus, kaip emociškai užsigrūdinti prieš tokią procedūrą.

Kelių policija pristatė naujus ginklus kovoje su greičio mėgėjais – modernius greičio matuoklius. Naujoji įranga – mobili, tad ją galima perkelti pagal ruožų avaringumą, ji atspari ekstremalioms orų sąlygoms, o pažeidėjų elektroninio pašto dėžutes baudos turėtų pasiekti per 20 minučių.

Šiandien pilietinio karo draskomame Afganistane turėtų vykti dar vieni prezidento rinkimai.

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos pirmo kurso kariūnai šiandien prisieks tarnauti Lietuvai. Priesaiką duos 48 kariūnai, dar 21 yra prisiekęs anksčiau. Iš viso šiemet mokslus Lietuvos karo akademijoje pradėjo 69 pirmakursiai.

Šiandien Kaune prasideda 29-asis tarptautinis šokio festivalis „Aura“, kurio spektaklius šiemet išvys ir Klaipėdos bei Anykščių žiūrovai. Repertuare – senokai festivalyje viešėjusios trupės iš Estijos ir Latvijos, o paskutinį vakarą pasirodys ir viena stipriausių Izraelio šiuolaikinio šokio trupių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau