Žinios. Muzikos festivalio „Insomniac“ organizatoriai tiesia pagalbos ranką nukentėjusiems nuo uragano Doriano

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas pradeda parlamentinį tyrimą dėl Seimo narės Irinos Rozovos ryšių su rusų diplomatais galbūt keliamos grėsmės nacionaliniam saugumui. Komiteto pirmininkas Dainius Gaižauskas sakė siūlysiąs, kad iš pradžių būtų tiriama Rusijos įtaka Lietuvos politiniams procesams, o paskui jau – kas kokią informaciją turėjo ir ką su ja darė.

Užimtumo tarnybos duomenys rodo, kad vyresnio amžiaus žmonėms rasti darbą sudėtinga, ypač rajonuose. Nors darbdaviai, registruodami laisvas darbo vietas nenurodo amžiaus cenzo, galėdami rinktis esą dažniausiai į darbą priima jaunesnius. Vyresnių žmonių nedarbą mažinti jau kelerius metus bando Šiaulių savivaldybė, skirdama finansinę paramą verslo naujokams.

Kai penktos kategorijos uraganas Dorianas sulygino su žeme nemažą kurortinių Bahamų salų dalį, amerikiečiai sukruto padėti rimtai nukentėjusiems kaimynams. Viena originalesnių idėjų atėjo iš muzikos festivalių verslo.

Garsusis populiarios muzikos muzikos festivalis Insomianc gali pasigirti tikrai pačios aukščiausios kokybės aptarnavimu, bet jo kūrėjai pamatę ką uraganas Dorianas pridarė bahamose prisiminė viena pagrindinių savo verslo pasiekimų – taik kad jie sugeba greitai ir kokybiškai apgyvendinti tūkstančius žmonių plikame lauke. Pernai per festivalį vegase tokiuose futuristinėse palapinėse gyveno 25 tūksančiai žmonių.

Orai. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.