Euromaxx. Praėjusios vasaros mada: baisieji sandalai

Vertina mados stilistas Miguel Maldonado

Didžiausias pasaulyje karšto oro balionų festivalis. Pastaruosius 30 metų Prancūzijoje vykstantis Karšto oro balionų festivalis yra bene įspūdingiausia vasaros šventė. Šįmet į dangų kilo apie 500 karšto oro balionų, kuriuos pilotavo oreiviai iš viso pasaulio.


Karališkųjų gulbių skaičiavimo šventė. Ar žinote, kad Jungtinėje Karalystėje gulbės priklauso Karalienei, o kiekvieną vasarą į Temzės upę išplaukia karališkųjų gulbių skaičiuotojai. Ši tradicija tęsiasi nuo pat XII amžiaus.


Gėlių jūra Briuselio rotušėje. Kas dvejus metus Briuselio rotušė išpuošiama nuostabiausiomis gėlių kompozicijomis, kurias sudaro daugiau nei 100 tūkst. įvairiausių žiedų.


Senovinių automobilių ralis šiaurės Italijoje. Klasikinių automobilių ralis ralis yra vienas populiariausių ir vyksta Alpių regione.


Praėjusios vasaros mada: baisieji sandalai. Vasara jau prabėgo, tačiau kai kurie įspūdžiai tikrai neišblėso. Pasikalbėkime apie madas arba apie ypač populiarius baisiuosius sandalus.


Meggin patarimai, ką savaitgalį nuveikti Kopenhagoje. Undinėlės, rūmai, atrakcionų parkai. O kur dar dviratininkams svetinga aplinka. Tai Kopenhaga – laisva ir spalvinga Danijos sostinė.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau