Žinios. Žengtas dar vienas žingsnis: vis labiau įsisiūbuoja skandalas, gresiantis apkalta Trumpui

Prezidentas Gitanas Nausėda, sakydamas pirmąją kalbą Jungtinėse Tautose, pareiškė, kad Rusija, padrąsinta vangaus tarptautinio atsako, bando destabilizuoti kaimynines šalis, ir kad klysta Vakarų lyderiai, siūlantys ją įtraukti į naują geopolitinę erdvę nuo Atlanto iki Vladivostoko.

Jungtinių Valstijų nacionalinės žvalgybos direktorius Josephas Maguire'as šiandien bus priverstas aiškintis Atstovų rūmus kontroliuojantiems demokratams, kodėl jis nepersiuntė kongresui Amerikos žvalgybos darbuotojo perspėjimo, kad prezidentas Donaldas Trumpas ieško demokratų kandidatą Joe Bideną kompromituojančios medžiagos Ukrainoje ir daro tai per prezidentą Volodymirą Zelenskį.

Šiandien Seime prisieks trys nauji parlamentarai – rinkimus laimėję konservatorės Paulė Kuzmickienė, Rasa Petrauskienė ir socialdemokratas Liudas Jonaitis. Prieš tai Vyriausioji rinkimų komisija patvirtins pakartotinių Seimo narių rinkimų rezultatus, panaikins Kuzmickienės ir Jonaičio savivaldybių tarybų narių mandatus ir įteiks naujiesiems parlamentarams pažymėjimus.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.