Draugystė veža. Bijome to, ko nežinome

Draugystė veža

2019.09.21 14:30

Draugystė veža. Bijome to, ko nežinome

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vasaros pabaigoje per Lietuvą nuvilnijo skandalas dėl Žiežmarių gyventojų pasipriešinimo kaimynystėje turėti savarankiško gyvenimo namus, kuriuose gyventų proto negalią turintys asmenys. Abejingų neliko: vieni smerkė, kiti puolė nurodinėti, kaip reikėtų elgtis. Laidoje kalbėsime apie baimę, stereotipus ir kaip jų atsikratyti, nes dažniausiai bijome to, ko nežinome.

Laidos viešnios: Reda Aurylaitė – pati nuo gimimo turinti negalią (Redos ūgis tesiekia 1.24 cm) iki dalyvavimo projekte „Draugystė veža“ visiškai nebendravo su kitais, turinčiais negalią žmonėmis, nes buvo įsitikinusi, kad visi yra liūdni ir pikti. Snieguolė Butrimavičienė – socialinė darbuotoja, savarankiško gyvenimo namų „Būkime drauge“, kuriuose gyvena psichikos negalią turinčios merginos, įkūrėja. Vedėja Žydrė Gedrimaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.