Lietuvos diena. Kibernetinio saugumo atstovai: telefono programėlės gali įrašyti šalia vykstančius pokalbius

Lietuvos diena

2019.09.22 13:00

Lietuvos diena. Kibernetinio saugumo atstovai: telefono programėlės gali įrašyti šalia vykstančius pokalbius

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Diena be automobilio: jos metu iniciatyvoje dalyvaujantys maži ir dideli miestai paskiria vieną ar kelias erdves, kuriomis visą dieną naudotis gali tik pėstieji, dviratininkai ir viešasis transportas. Šių metų tema – „Vaikščiokime ir važinėkime dviračiu saugiai“. Šiandien renkami trys nauji Seimo nariai. Antrasis rinkimų turas vyksta Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos apygardose. Filmas „Černobylis“.

Klaipėdiečiams – atviros restauratorių dirbtuvės „Silkės kelias: nuo Mizkaus bačkų iki asmeninių daiktų“. Kibernetinio saugumo atstovai teigia, kad yra tikimybė, jog įvairios telefono programėlės gali įrašyti šalia vykstančius pokalbius. Danijos verslininkai planuoja imtis Lietuvoje iki šiol neplėtotos veiklos – Baltijos jūroje prie Klaipėdos pakrantės auginti žuvis ir į šį verslą investuoti 20 mln. eurų. Sportas. Ved. Artūras Matusas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.