Pakeliui su klasika. Nicholaso Britello muzika kino filmams „Didžioji skola“ ir „Jei Bylo gatvės prabiltų“

„Pakeliui su klasika“ pradėsime ir baigsime Nicholaso Britello muzika kino filmams „Didžioji skola“ ir „Jei Bylo gatvės prabiltų“. Garso takeliuose kino muzikos kūrėjas demonstruoja sugebėjimą sukurti ypatingą atmosferą, prisitaikyti prie skirtingo žanro pasakojimų ir šiandien jis – vienas geidžiamiausių muzikos kūrėjų kino industrijoje.

„Garso failų“ rubrikoje – apie Arturo Bumšteino performanso „Blogi orai“ naują versiją ir vinilinės plokštelės pristatymą Nacionalinėje dailės galerijoje. Vėliau laidoje – Judith Owen muzikiniai burtai perdainuojant kiek primirštas anksčiau sukurtas dainas ir naujausius populiariausius šių dienų hitus.

Rubrikoje „Retro“ – ryškiausios ir beveik nežinomos, šiandien atrandamos 7-9-o dešimt. žvaigždės, išpopuliarinusios kantri, soulo, r&b, regio stilius. Laidai baigiantis, prieš nuskambant Nicholo Britello muzikai, keliausime pasiklausyti koncertinių trans soulo dainininkės Liniker įrašų. Jos baladės – tai pareikšimai už meilę ir laisvę, priverčiantys žavėtis ja net ir didžiausius LGBT priešininkus. Ved. Ieva Buinevičiūtė.