Žinios. Nuo šiandien Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti naujausias režisieriaus Igno Jonyno filmas „Nematoma“

Visuomenės pasitikėjimas Prezidento institucija pasiekė rekordinius vertinimus. „Baltijos tyrimų“ vasaros pabaigoje atliktos apklausos duomenimis, Gitano Nausėdos vadovaujama Prezidentūra pagal visuomenės pasitikėjimo kriterijų lenkia buvusias Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės Prezidentūras. Šiuo metu Prezidento institucija yra antroje vietoje, ja pasitiki 79 procentai apklaustųjų.

Šiandien rinkimuose į tris laisvas Seimo nario vietas prasideda balsavimas namuose. Iki rytojaus vakaro Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardų rinkėjai namuose gali balsuoti, jei negali atvykti į rinkimų apygardą dėl senyvo amžiaus, neįgalumo ar nedarbingumo.

Įpusėjus rudeniui, „Maisto bankas“ pildosi sezoninėmis daržovėmis, kurios nebūtinai keliauja tiesiai skurstantiesiems. Maisto bankas jau kurį laiką gamina įvairias uogienes ar troškinius iš tokio maisto, kuris nebeatrodo gražiai, bet vis dar yra maistingas. Įvairių obuolių, moliūgų ar cukinijų pilnas bagažines atgabena iš sodų grįžtantys žmonės.

Didžiausias ir turtingiausias pietų Vokietijos miestas baigė ruoštis kasmetei alaus mugei – „Oktoberfestui“. Nors alus ir vėl šiek tiek brango, mugės organizatoriai tikina, kad bus ne tik smagu, bet ir saugu.

Nuo šiandien Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti naujausias režisieriaus Igno Jonyno filmas „Nematoma“. Tai antras režisieriaus ilgametražis filmas, sukurtas praėjus penkeriems metams nuo pirmojo – „Lošėjas“. Šiandien Ispanijoje prasideda ir San Sebastijano kino festivalis, kur „Nematoma“ dalyvaus konkursinėje programoje.

Orai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau