Žinios. Rekordinis pasitikėjimas prezidento institucija: Nausėdos vadovaujama Prezidentūra aplenkė Adamkų ir Grybauskaitę

Gitano Nausėdos Prezidentūra pasitiki 79 procentai Lietuvos gyventojų

Visuomenės pasitikėjimas Prezidento institucija pasiekė rekordinius vertinimus. „Baltijos tyrimų“ vasaros pabaigoje atliktos apklausos duomenimis, Gitano Nausėdos vadovaujama Prezidentūra pagal visuomenės pasitikėjimo kriterijų lenkia buvusias Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės Prezidentūras. Šiuo metu Prezidento institucija yra antroje vietoje, ja pasitiki 79 procentai apklaustųjų.

Energetikos reguliavimo taryba konstatavo, kad bendrovė „ESO“ teikė klaidingą informaciją apie elektros tiekimo nutrūkimus, dalį jų be pagrindo priskyrė nenugalimoms jėgoms ir nepagrįstai uždirbo viršpelnį. Kokio dydžio ši suma, neskelbiama. Anot tarybos, ji bus grąžinta vartotojams.

Didžiausias ir turtingiausias pietų Vokietijos miestas baigė ruoštis kasmetei alaus mugei – oktoberfestui. Nors alus ir vėl šiek tiek brango, mugės organizatoriai tikina, kad bus ne tik smagu, bet ir saugu.

Nuo šiandien Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti naujausias režisieriaus Igno Jonyno filmas „Nematoma“. Tai antras režisieriaus ilgametražis filmas, sukurtas praėjus penkeriems metams nuo pirmojo – „Lošėjas“. Šiandien Ispanijoje prasideda ir San Sebastijano kino festivalis, kur „Nematoma“ dalyvaus konkursinėje programoje.

Orai.