Dviračio žinios. Naujausias Lietuvos žvaigždžių užsiėmimas – mokytis lenkų kalbos

Šiandien laidoje išgirsite Seimo nario Vytauto Kamblevičiaus iškalbą, registruositės į „Dvigubos v faktorių“, suteiksite pilietybę Edvardui Snoudenui, kartu su Irina Rozova cituosite Bulgakovą ir trauksite nuotaikingą mariačių dainą apie grybus.

Dviračio žinios: Kamblevičius laidoje pas Miliūtę

Šis epizodas kiek netradicinis: mes nekūrėme scenarijaus, negalvojome pribloškiančių tekstų, neišgalvojome personažų. Šis pokalbis iš tiesų vyko tikroje Ritos Miliūtės laidoje, mes jį tiesiog pervaidinome. Taip jau gavosi, kad žodžių autorystė šį kartą priklauso tikrajai R. Miliūtei ir tikram Seimo nariui Vytautui Kamblevičiui. Sveikiname įstojus į scenaristų būrį!

Mariačiai traukia dainą apie grybus: lepšiukai kviečia, voveruškos šviečia!

Šaunieji mariačiai užtraukė dainą apie lietuviškus grybus: lepšiukai kviečia, voveruškos kviečia, o šitake grybai... nėra tokie jau ir skanūs. Tikrai nėra tokie geri kaip kazlėkiukai su sviestu ir svogūnais. Juk skaniausi grybai – lietuviški!

Lenkai tariasi ką rodyti per naują televiziją: gal „Dvigubos v faktorių“?

Vilniaus lenkai šnekasi su iš Varšuvos atvykusiu prodiuseriu: reikia nutarti, kokias laidas rodyti per naują Lietuvoje transliuojamą lenkams skirtą televiziją. Galbūt „Dvigubos v faktorių“? „Lenkų balsą“? O gal „Augustavo enciklopediją“? Variantų tiek daug, o išsirinkti tikrai kažką reikės...

Bobutės pasaka apie išdykusius ožiukus: savo teises žinom, nieko mums nepadarysit!

Kaip sako liaudies patarlė – vaikai pragarai, bet be vaikų... nėra pašalpų. Apie tai ir bus šios dienos pasaka: kartą gyveno ožka ir turėjo septynis ožiukus nuo septynių skirtingų ožių... na, bet čia jau kita pasaka, kurią papasakosime kitą kartą. Žodžiu, taip jau nutiko, kad ožka išėjo pas aštuntą ožį, o ožiukus paliko vienus. Liepė jiems niekur neiti, sėdėti gražiai namuose ir nieko neįsileisti, bet ožiukai mamos nepaklausė ir išlėkė visi į miestą eibių krėsti...