„Visi kalba“. Indrė Stonkuvienė: mano pagrindinės „heiterės“ – vyresnio amžiaus moterys, kurių vyrams mirus, jos sako „ot gerai“

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Visi kalba“ – buvęs miesto meras, politikas Artūras Zuokas. Kaip laidos svečią pristatė jos vedėjas Algis Ramanauskas – tai žmogus, kuris iki šios dienos teigia, kad yra nuteistas už gerus darbus. Pokalbyje buvo prisimintas tiek garsusis „abonento“ vardo skandalas, tiek Jono Meko paveikslų temos gvildenimas. Pats Artūras Zuokas sako, kad jam itin dažnai, nors ir nepelnytai, yra uždedama vagies etiketė.

Laidos vedėjai tikrina savo ligos simptomus internete – Algis Ramanauskas nusistatė sau spindulinę radiaciją, niežus ir nervinį dermatitą, o Lavija Šurnaitė – insomniją, disomniją ir net kibernetinę hipochondriją. Štai, kas būna, kai bandai nusistatyti ligą internete, kuris to padaryti negali. O tai atlikti sugeba laidos pašnekovas, gydytojas Valerijus Morozovas, kuris sako, kad žmonės vietoje to, kad pasidarytų reikiamus tyrimus, ligas išsigalvoja internetinių žinių pagalba.

Laidoje tai pat – žinomumo bei populiarumo kainos tema. Ar iš tiesų visų žinomam asmeniui sunku pasirodyti visuomenėje arba tiesiog apsipirkti parduotuvėje? Į tokius ir panašius klausimus atsakinėjo TV laidų vedėja, socialinio tinklo „Instagram“ įžymybė Indrė Stonkuvienė. Ji papasakojo nuo ko prasidėjo atpažinimas gatvėse ar kitose erdvėse, kaip sekėsi su tuo tvarkytis bei kas yra didžiausios jos priešės.

Žinomumo „kvapą“ užuodę laidos vedėjai Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas pagalvojo – ar jiems gali būti taikomas Indrės atvejis? Tam jie atliko eksperimentą – išėjo į Vilniaus gatves bei klausinėjo praeivių, ar jie pažįsta laidos vedėjus, ar ne. Rezultatai – reportaže.

Ved. Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas.