Lenkijos premjeras pakvietė Lietuvos įmones investuoti jų šalyje, Saulius Skvernelis žada pakelti bendradarbiavimą į dar kitą lygmenį

Premjeras Saulius Skvernelis antradienį susitiko su Lenkijos ministru pirmininku Mateuszu Morawieckiu. Po daugiau nei valandą trukusio susitikimo abu vyriausybių vadovai surengė bendrą spaudos konferenciją.

Lenkijos ministras pirmininkas teigė, kad Lietuvos įmonės yra kviečiamos investuoti į Lenkiją. „Mes taip pat kviečiame Lietuvos įmones investuoti Lenkijoje, ryšiai glaudesni darosi, nes turime panašų požiūrį į daugelį dalykų Europoje“, – po susitikimo sakė M. Morawieckis.

Lietuvos premjeras S. Skvernelis dėkojo Lenkijos ministrui pirmininkui už indėlį stiprinant Lietuvos ir Lenkijos draugystę. Anot jo, niekada iki šiol Lietuva ir Lenkija neturėjo tokių gerų tarpvyriausybinių santykių. S. Skvernelio teigimu, tai asmeninis M. Morawieckio indėlis.

Turėjome galimybe ir dviese susitikti, ir su delegacijomis, aptarti daug svarbių klausimų. Manau, kad sutarėme pakelti mūsų bendradarbiavimą dar į kitą lygmenį ir džiaugiuosi, kad Lenkijos ministras pirmininkas pritarė dėl galimybės surengti abiejų valstybių bendrą vyriausybių posėdį kitų metų pradžioje“, – kalbėjo ministras pirmininkas.