Ryto allegro. Ar kritikų gaunamas ir neadekvačiu vadinamas atlygis visais atvejais yra neteisingas?

Ryto allegro

2019.09.17 08:08

Ryto allegro. Ar kritikų gaunamas ir neadekvačiu vadinamas atlygis visais atvejais yra neteisingas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Architektūros [pokalbių] fondas pradeda 25 savo ciklą „GRAŽU/NEGRAŽU“ ir kviečia diskutuoti apie architektūros kritikos svarbą architektūros laukui ir visuomenei. Pokalbis su ciklo kuratoriais Dalia Čiupailaitė-Višnevska ir Matu Šiupšinsku.

Parodoje „Tapyba upe“ menininkai Ieva Tulaitė ir Kipras Černiauskas eksponuoja kelionėje po Lietuvą upėmis nutapytus darbus. Menininkus kalbina Birutė Rutkauskaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Socialinių mokslų daktarės Irenos Alperytės komentaras.

Scenos meno kritikų asociacija kartu su Lietuvos kompozitorių sąjungos muzikologų sekcija, Lietuvos muzikų sąjunga ir Kinematografininkų sąjungos Kino kritikų gildija išplatino kreipimąsi į žiniasklaidos redakcijas ir joms finansavimą skiriančias bei už jį atsakingas institucijas, norėdamos atkreipti dėmesį į meno kritiko profesiją ir reikalaudamos pokyčių – daugiau pagarbos bei visapusiško įvertinimo. Ar realu pasiekti užsibrėžtus tikslus? Kokią meno kritiką turime kultūrinėje žiniasklaidoje ir ar kritikų gaunamas neadekvačiu vadinamas atlygis visais atvejais yra neteisingas?

Ved. Austėja Kuskienė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.