Žinios. Gitanas Nausėda išvyksta į Ruklą: prezidentas domėsis karių gyvenimu, kartu pietaus valgykloje

Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien lankysis Rukloje, kur susitiks su Lietuvos kariais. Su Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės vadovais prezidentas aptars kariuomenės vystymą ir modernizacijos projektus tęstinumą, kaip užtikrinti glaudesnį bendradarbiavimą su sąjungininkais. Šalies vadovas domėsis karių gyvenimo sąlygomis, kartu pietaus valgykloje. Prezidentas taip pat susitiks su Vokietijos vadovaujamo NATO priešakinių pajėgų bataliono grupės kariais ir stebės taktines pratybas, kuriose treniruojamasi dirbti drauge su NATO partneriais.

Seimas šiandien imsis siūlymų nuo kitų metų dar labiau nesugriežtinti alkoholinių gėrimų prekybos. Pagal opozicijos parengtas pataisas, siūloma atsisakyti nuo kitų metų įsigaliosiančių draudimų nestacionariose kavinėse pardavinėti alkoholį, nes tai daro žalą verslo plėtrai ir esą nesprendžia esminių socialinių problemų.

Šiandien Izraelio piliečiai balsuoja pakartotiniuose pirmalaikiuose rinkimuose, nes po rinkimų balandį ilgametis šalies premjeras Benjaminas Netanyahu taip ir nesugebėjo suformuoti valdančiosios koalicijos. Kaip ir tą kartą lemiamas balsas atiteks ne dešiniųjų premjero oponentams – centristams, o buvusiam jo bendražygiui, o dabar politiniam priešininkui – Avigdorui Liebermanui.

Orai.