Žinios. Panevėžyje – naujoji solidarumo kavinė, įkurta neįgaliųjų

Pekine įvykusiame vyrų krepšinio pasaulio čempionato mažajame finale Prancūzijos rinktinė 67:59 nugalėjo australus ir antrą kartą iš eilės iškovojo bronzos medalius. Šiuo metu vyksta FIBA pasaulio taurės finalas. Dėl aukso kovoja Ispanijos ir Argentinos rinktinės. Rungtynes tiesiogiai transliuoja LRT RADIJAS.

Advokatų atstovai sako, kad vis daugiau advokatų atsisako bylų, kurių nagrinėjimą apmoka valstybė. Dalis advokatų, teismuose atstovavę žmonėms, kuriems valstybė garantuoja nemokamą teisinę pagalbą, už tai negavo atlyginimo. Bendra valstybės skola advokatams yra didesnė nei 300 tūkstančių eurų.

Jungtinės Valstijos apkaltino Iraną dėl vakarykščių oro smūgių Saudo Arabijos naftos objektams, dėl kurių sutriko beveik šeši procentai pasaulio naftos tiekimo.

Danijos kariuomenėje, kur vasarą karinę tarnybą pradėjo nauja šauktinių pamaina, daugėja merginų. Tarnauti privaloma tik vaikinams, bet karinės pajėgos sako matančios mišrių dalinių naudą ir imasi priemonių parodyti merginoms, kuo tarnyba gali būti patraukli.

Panevėžio neįgalieji keičia visuomenės požiūrį į negalią. Neapsikentę kandžių replikų ar žvilgsnių viešojo maitinimo įstaigose, jaunuoliai patys įkūrė kavinę, kurioje kviečia apsilankyti panevėžiečius ir nebijoti pabendrauti.

Orai.