Sportas. Orai. Pasaulio krepšinio čempionatas: JAV rinktinė jį baigė pergale ir prasčiausiu pasirodymu pirmenybių istorijoje

Sportas. Pasaulio krepšinio čempionatas. Jungtinių Amerikos Valstijų komanda 87:74 įveikė Lenkijos krepšininkus ir iškovojo 7 vietą, kuri – prasčiausia komandos istorija šiose pirmenybėse. Kitame mače serbai 90:81 nugalėjo čekus ir tenkinosi 5 vieta. Rytoj pasaulio krepšinio čempionate bus sužaistos paskutinės 2 rungtynės. 11 val. Lietuvos laiku dėl 3 vietos žais Prancūzijos ir Australijos rinktinės, o 15 val. prasidės finalo dvikova tarp Argentinos ir Ispanijos krepšininkų.

Lietuvos čiuožėjų ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius pirmąsias sezono varžybas pradėjo sėkmingai. „Lombardijos prizo“ varžybose Italijoje A. Reed ir S. Ambrulevičius po trumposios programos yra 3 vietoje, atsilikdami nuo porų iš Italijos ir Kanados. Mūsų šokėjų pasirodymą teisėjai įvertino 69,22 taško, o tai – geriausias jų rezultatas karjeroje.

Lietuvos futbolo A lygoje šiandien vyko vienerios rungtynės. Jose buvo pelnyti net 5 įvarčiai. Kauno „Žalgiris“ svečiuose tik po atkaklios kovos 3:2 privertė pasiduoti „Palangos“ futbolininkus.

Pasaulio automobilių ralio čempionato 11-ajame etape, Turkijos ralyje, iš kovos dėl techninio gedimo buvo priverstas pasitraukti čempionato lyderis bendroje įskaitoje – automobilį „Toyota“ vairuojantis estas Ottas Tanakas. Priežastis – ne avarija, o paprasčiausias gedimas.