Ryto allegro. Kaip elgsimės su kino paveldu?

Ryto allegro

2019.09.13 08:08

Ryto allegro. Kaip elgsimės su kino paveldu?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pokalbis su J.Tumo-Vaižganto premijos laureatu literatu, muziejininku Alfu Pakėnu apie klasikos vertę.

Lietuvių muzikių savaitę, skirtą vokiečių kompozitorės ir pianistės Klaros Šuman 200 metų jubiliejui, baigiame pokalbiu su kompozitore Raminta Šerkšnyte.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

Apie teatro „Lėlė“ premjerą, Šarūno Datenio spektaklį „Kaime nėra wifi“, Birutės Rutkauskaitės pasakojimas.

Anktyvojo kino festivalis „Pirmoji banga" kartu su medijų edukacijos ir tyrimų centru "Meno avilys" kviečia į atvirą konferenciją, skirtą aptarti kino paveldosaugos situaciją Lietuvoje ir pasaulyje. Kokį kino paveldą turime ir koks yra laikomas saugotinu, o koks ne ir kodėl? Kokia kitų šalių patirtis ir kaip turėtume su turimomis kino juostomis elgtis mes? Pokalbyje apie mūsų šalyje susiklosčiusią kino paveldo situaciją, panaikinus bendrovę „Lietuvos kinas“, dalyvauja ankstyvojo kino žinovas Aleksas Gilaitis, Prancūzų sinematekos sklaidos kuratorė Emilie Cauguy, kino istorikė Lina Kaminskaitė Jančorienė ir kino kritikė Živilė Pipinytė.

„Klasikos enciklopedija“ – apie Aleksandrą Didįjį.

Ved. Alma Valantinienė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.