Ryto allegro. Kaip gyvena 100-metį pasitinkantis LNOBT?

Ryto allegro

2019.09.12 08:08

Ryto allegro. Kaip gyvena 100-metį pasitinkantis LNOBT?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pasiūlymais, ką daryti su likviduotu Lukiškių kalėjimu, dalijasi vokiečių istorikas ir miesto antropologas Felixas Ackermannas.

Tęsiame mūsų šalį garsinančių lietuvių muzikių savaitę, skirtą vokiečių kompozitorės ir pianistės Klaros Šuman 200 metų jubiliejui. Šįkart – Austienės Kuskienės pasakojimas apie kompozitorės Linos Lapelytės kūrybą.

Naują savaitraščio „7 meno dienos“ numerį pristato redaktorė Monika Krikštopaitytė; dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos kultūros naujienų užsienio spaudoje apžvalga.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras premjera – L. Bernsteino operete „Kandidas“ – pasitinka 100-ąjį sezoną. Kaip šiandien gyvena, su kokiais pokyčiais ir rūpesčiais susiduria LNOBT? Pokalbis studijoje su teatro vadovu Jonu Sakalausku, 20 metų teatro baleto trupėje šokusiu Eligijumi Butkumi ir muzikologe Beata Baublinskiene.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.