Ryto allegro. Kaip „Lewben Art Foundation“ prisideda prie lietuvių meno sklaidos užsienyje ir kūrinių išsaugojimo Lietuvoje?

Ryto allegro

2019.09.11 08:08

Ryto allegro. Kaip „Lewben Art Foundation“ prisideda prie lietuvių meno sklaidos užsienyje ir kūrinių išsaugojimo Lietuvoje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Festivalio „Muzika erdvėje“ kompozitoriai įvairioms Vilniaus miesto vietoms sukūrė kūrinius, kuriuose reflektuoja temas nuo kosmopolitiškumo iki moderniosios tėvystės.

Tęsiame lietuvių muzikių savaitę, skirtą vokiečių pianistės ir kompozitorės Klaros Šuman 200 metų sukakčiai. Šį kartą laidoje – pokalbis su kompozitore Juste Janulyte.

„Kultūra spaudos puslapiuose“.

Apie doktorantūros studijų metu patiriamus iššūkius ir sunkumus, juntamą įtampą ir būdus, kaip šiuos trūkumus šalinti, pasakoja Nacionalinio muziejaus vyresnioji muziejininkė dr. Šarūnė Valotkienė.

Kaip „Lewben art foundation“ prisideda prie lietuvių meno sklaidos užsienyje ir kūrinių išsaugojimo Lietuvoje? Kokia šios organizacijos misija ir kokie naujosios vadovės Ugnės Bužinskaitės planai?

„Klasikos enciklopedija“ – apie Bangl Banglo kalnus Australijoje.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.