Ryto garsai. Rusija ir Ukraina apsikeitė kaliniais: Kijevas paleido su orlaivio MH17 numušimu siejamą Volodymyrą Cemachą

Ryto garsai

2019.09.10 06:30

Ryto garsai. Rusija ir Ukraina apsikeitė kaliniais: Kijevas paleido su orlaivio MH17 numušimu siejamą Volodymyrą Cemachą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kokias tarptautines pasekmes gali turėti Rusijos ir Ukrainos apsikeitimais kaliniais? Kijevas paleido Volodymyrą Cemachą, kuris tiesiogiai siejamas su Rytų Ukrainoje numuštu Malaizijos oro linijų lėktuvu.

Šiandien prasiddeda Seimo rudens sesija. Pokalbis su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu.

LRT tyrimas. Lietuva kelia vėliavą, kurią sava laiko prorusiški aktyvistai.

Šiandien vyks Europos čempionato atrankos rungtynės: Cristiano Ronaldo komandos rungtynės su lietuviais.

BREXIT.

Tūkstančiai žmonių gauna perspėjimus iš „Sodros“ dėl nesumokėtų mokesčių. Jei įspėjimų nepaiso - pinigai tiesiog nurašomi iš sąskaitos.

Šiandien minima pasaulinė savižudybių prevencijos diena.

Taip pat laidoje – orai, spaudos ir sporto apžvalga. Kaip atrodo televizijos ir radijo laidų vedėjos Guodos Pečiulytės rytas?

Ved. Rūta Kupetytė.

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.