Ryto allegro. „Animus Animalis (istorija apie žmones, žvėris ir daiktus)“

Ryto allegro

2019.09.10 08:08

Ryto allegro. „Animus Animalis (istorija apie žmones, žvėris ir daiktus)“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Apie vakar Prezidentūroje įvykusį Kultūros forumą, skirtą istorinės atminties klausimams aptarti – pokalbis su Prezidento patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Sonata Šulce.

Tęsiame mūsų šalį garsinančių lietuvių muzikių savaitę, skirtą vokiečių kompozitorės ir pianistės Claros Wieck-Schumann 200 metų jubiliejui. Šįkart – Laimos Ragėnienės pokalbis su kompozitore Onute Narbutaite.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Architekto Mato Šiupšinsko komentaras apie architektūros kritiką.

Kino teatrus pagaliau pasiekė ilgai laukta Aistės Žegulytės dokumentinė juosta „Animus Animalis (istorija apie žmones, žvėris ir daiktus)“. Pasakojimas apie filme gvildenamas – žmogaus ir gyvūno santykio, ribos tarp gyvybės ir mirties – temas; mintimis dalijasi filmo režisierė, operatorius Vytautas Katkus ir montažo režisierius Mikas Žukauskas.

„Klasikos enciklopedija“ – apie Šventaragio legendą.

Ved. Austėja Kuskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.