Lietuvos diena. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šiandien baigė Pasaulio čempionatą

Lietuvos diena

2019.09.09 13:00

Lietuvos diena. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šiandien baigė Pasaulio čempionatą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šiandien baigė Pasaulio čempionatą rungtynėmis su Dominikos Respublika. Vilniaus universiteto mokslininkų atliktas tyrimas rodo, kad alkoholį paskutinėmis nėštumo savaitėmis vartojo apie trys procentai gimdyvių. Praėjo pirmoji savaitė, kuomet įsigaliojo ir pradėjo veikti šeimos kortelė.

Kultūros forume Prezidentūroje vyko diskusija apie istorinės atminties įamžinimą. Gitanas Nausėda sako, kad sieks pamažu atnaujinti dialogą su Baltarusija, nes Lietuvai svarbu, jog kaimyninė šalis išsaugotų savarankiškumą nuo Rusijos. Prasideda naujas LRT Radijo sezonas. Orai. Ved. Madona Lučkaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.