Radijo dokumentika. Parduotuvė (2008)

Radijo dokumentika

2019.09.08 11:05

Radijo dokumentika. Parduotuvė (2008)

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

2008 m. radijo žurnalistas Viktoras Jakovlevas kelias savaites praleido vienoje parduotuvėje, kuri, uždarius mokyklą, tapo svarbiausia kaimo vieša vieta. Ji veikia iki šiol.

Čia žmonės sužino naujienas, kalbasi apie gyvenimą, pykstasi ir svajoja. Lietuvos radijo dokumentikos klasika jau tapusiame pasakojime įamžintas šiuolaikinis Lietuvos kaimas – nuoširdus ir šiek tiek komiškas, tačiau tuo pačiu susiduriantis su rimta problema – alkoholizmu.

Dokumentika parengta kartu su kolegomis iš Belgijos – radijo dokumentikos meistre Annicke Lesage ir garso režisieriumi Apollu Sillenu.

2009 m. „Parduotuvė“ įvertinta radijo ir televizijos laidų konkurse „Pragiedruliai“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Istorijos, išlaisvinančios naują, netikėtą mintį. Iš lėto, neskubant, tarsi renkant dėlionę iš garsų, minčių, patirčių ir emocijų, piešiamas gyvas ir tikroviškas visuomenės paveikslas. Nuo 2008 metų kuriami dokumentiniai LRT RADIJO autorių pasakojimai įvertinti ne vienu apdovanojimu Lietuvos radijo ir televizijos laidų konkurse „Pragiedruliai“ ir nominuoti tarptautiniame festivalyje PRIX EUROPA. Laida transliuojama sekmadieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo dokumentika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.