Ryto allegro. Sostinėje prasideda senosios muzikos festivalis „Banchetto musicale“

Ryto allegro

2019.09.09 08:08

Ryto allegro. Sostinėje prasideda senosios muzikos festivalis „Banchetto musicale“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ištikimuosius klausytojus į koncertus kviečia sostinėje prasidedantis senosios muzikos festivalis „Banchetto musicale“. Mintimis bei pirmaisiais įspūdžiais dalinasi festivalio sumanytoja ir ilgametė meno vadovė Jūratė Mikiškaitė-Vičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Knygų apžvalgininkės Eglės Baliutavičiūtės akiratyje – škotų iliustruotojos ir rašytojos Debi Gliori paveikslėlių knyga „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ bei švedų rašytojos ir žurnalistės Lenos Andersson naujausias romanas lietuviškai „Svėjos sūnus“.

„Kas gi gali būti gražiau už savo jausmų išreiškimą garsais, kokia tai paguoda liūdesio valandą... Ir koks pakilus jausmas kurti meną taip, kad tam paaukotum savo gyvenimą“, – rašė Clara Wieck-Schumann. Rugsėjo 13-ąją sukaks 200 metų, kai gimė ši vokiečių pianistė ir kompozitorė. Apie Clarą Schumann – pirmadienio viktorinoje.

„Klasikos enciklopedija“ – apie skrybėles.

Ved. Viktoras Paulavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.