Žinios. Prezidentas sako, kad visi jo siūlymai artėjančiai Seimo sesijai yra apgalvoti ir mokestinės aplinkos Lietuvoje radikaliai nepakeis.

Žinios

2019.09.06 18:00

Žinios. Prezidentas sako, kad visi jo siūlymai artėjančiai Seimo sesijai yra apgalvoti ir mokestinės aplinkos Lietuvoje radikaliai nepakeis.

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:
Prezidentas sako, kad visi jo siūlymai artėjančiai Seimo sesijai yra apgalvoti ir mokestinės aplinkos Lietuvoje radikaliai nepakeis. Vilniaus savivaldybė neketina vėl nukabinti atminimo lentos karininkui Jonui Noreikai – Generolui Vėtrai. Valstiečių ir žaliųjų lyderis Ramūnas Karbauskis pripažįsta, kad kiti Seimo rinkimai bus konkurencingi. Naujų Seimo narių rinkimuose trijose vienmandatėse apygardose iš anksto per dvi dienas balsavo pusantro procento rinkėjų. Lietuva Europos Parlamentui parengė rezoliuciją dėl Rusijos veiksmų prieš Sausio 13-osios bylą nagrinėjusius teisėjus ir prokurorus. Maltiečiai ir šalies pirmoji ponia Diana Nausėdienė šiandien gyventojus pakvietė į Simono Daukanto aikštę prie Prezidentūros. Europos Sąjungos tarybai pirmininkaujančios Suomijos premjeras sako, kad šiuo metu pasiekti susitarimą dėl „Brexito“ su Jungtine Karalyste atrodo neįmanoma. Kinijoje apsilankiusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel sako, kad Honkongo žmonių teisės ir laisvės „privalo būti užtikrintos“. Pagrindinė Turkijos opozicinė partija skelbia, kad aukštai partijos pareigūnei teismas skyrė devynerių metų ir aštuonių mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Eidamas 96-tus metus, mirė pirmasis nepriklausomos Zimbabvės lyderis Robertas Mugabė. Birštone, Vytauto parke, prasidėjo dvi dienas truksiantis diskusijų festivalis „Būtent“. Sportas. Orai. Jungtinės Karalystės Lordų Rūmai pritarė įstatymui, kuriuo siekiama užkirsti kelią „Brexito“ be sutarties scenarijui. Ved. Adomas Šimkus ir Karolina Panto.
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt

Kiti laidos epizodai

Žinios

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.