„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Projektas „4mm. Pasistiebk“ – vartai į svajonių profesiją

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ II-osios dalies dėmesio centre – projektas „4mm. Pasistiebk“. Jo tikslas – motyvuoti moksleivius, studentus ar visus, norinčius perlaikyti valstybinius egzaminus bei pagerinti jų įvertinimus. Ir visa tai – nemokamai, padedant mokytojams-ekspertams, tobulėjant vieną kartą savaitėje! To veiksmingumu galite įsitikinti patys – moksleivis Jurgis Vaiginis, iš pirmo bandymo anglų kalbos egzaminą išlaikęs 27 balų įvertinimu, jį pasigerino iki 80. Projekto koordinatorė Tatjana Švec-Kurapkė sako, kad beveik visi rodo progresą ir mato puikius rezultatus, o pats projektas sulaukė iš visos Lietuvos atvykstančių moksleivių dėmesio.

Meksikoje – paroda, skirta Fridai Kahlo ir jos vyrui. Čia eksponuojami darbai, pristatantys jų gyvenimą ir pasaulėžiūrą. Nors jie kūrė skirtingais stiliais, sutuoktinių kūryba susipynusi. Frida Kahlo – viena ryškiausių XX a. kūrėjų.

Naujajame LRT Radijo sezone – staigmenos ir pasikeitimai. LRT radijo departamento vadovas Giedrius Masalskis ir LRT TELEVIZIJOS bei RADIJO laidų vedėjas Deividas Jursevičius pristatė sezono naujienas, kurių – net 13.

Perspektyvų darbą išmainyti į dviejų mėnesių kelionę po Europą reikia nepaprastos drąsos. Tam ryžęsi Greta Jankauskaitė ir Laurynas Kuodžius Europą nusprendė apkeliauti motociklu. Pusmetį planuota kelionė jiems padovanojo daugiau nei du mėnesius įspūdžių, septynioliką naujai ar iš naujo pažintų valstybių bei paskatino pradėti kitokį gyvenimo etapą.

Spaudos apžvalga su Gabriele Kloniūnaite ir konkursas.

Ved. Jovita Vitkauskė.