Sportas. Orai. „US Open“ moterų vienetų varžybas sensacingai laimėjo kanadietė Bianca Andreescu

Dominikos Respublikos krepšininkai pirmadienį užbaigs savo pasirodymą pasaulio taurės turnyre Kinijoje sužaisdami paskutines antrojo etapo L grupės rungtynes su Lietuvos rinktine. Po šios dvikovos į Lietuvą sugrįš ir mūsų šalies krepšininkai, po šeštadienio rungtynių praradę viltis kovoti dėl medalių.

Lietuvos rinktinės futbolininkai po pralaimėjimo Ukrainos rinktinei (0:3) Europos čempionato atrankoje pripažino, kad varžovai aikštėje viską atliko geriau ir buvo visa galva aukštesni. Emilijus Zubas akcentavo neišnaudotas progas. „Buvo labai sunku. Ukraina kontroliavo visas rungtynes. Turėjome savo progas. Jeigu būtume išpildę geriau, rezultatas būtų kitoks. Mes per mažai kontroliavome kamuolį, buvo netikslūs pirmi perdavimai. To ir pritrūko. Prie visų praleistų įvarčių gali padaryti kažką geriau. Bet šį kartą nepavyko, stengsimės, dirbsime. Dabar svarbiausia atsistatyti ir pasiruošti kuo geriau. Bus taktiniai susirinkimai. Ruošimės kaip galime geriausiai“, – pasakojo vartų sargas.

Šeštadienį Niujorke finišavo „US Open“ moterų vienetų varžybos. 2019-ųjų turnyro čempione sensacingai tapo Sereną Williams 6:3, 7:5 įveikusi 19-metė kanadietė Bianca Andreescu.

Ved. Ramūnas Grumbinas.

Orai. Ved. Tadas Kantautas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau