Dainius Adomaitis: žaidžia dvi Europos komandos – duokite tris Europos teisėjus!

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė po šeštadienį patirto pralaimėjimo Prancūzijos rinktinei prarado net ir teorines galimybes patekti į pasaulio taurės turnyro finalą. Antroje rungtynių dalyje intrigą atkūrę lietuviai po Jono Valančiūno pataikyto pirmojo baudos metimo paskutinę dvikovos minutę atsiliko vienu tašku.

Antrasis šūvis skriejo pro šalį, tačiau Rudy Gobertas, bandydamas numušti ant lanko šokinėjantį kamuolį, akivaizdžiai lietė lanką. Teisėjai tokiu atveju turėjo įskaityti du taškus lietuviams.

Jau nuskambėjus teisėjo švilpukui Dainius Adomaitis vaikėsi nenorėjusius kalbėti rungtynių arbitrus – Antonio Conde (Ispanija), Danielį Alberto Garcia Nievesą (Venesuela) ir Leando Lezcano (Argentina).

Po susitikimo bendraudamas su žiniasklaida D. Adomaitis supykęs kalbėjo apie teisėjų darbą ir mįslingai užsiminė, jog trenerio ateitis rinktinėje gali būti trumpa.

„Žinote, emocijoms nuslūgus, reikia žiūrėti į save. Padarėme daug klaidų, praradome koncentraciją individualioje gynyboje. Visgi negali taip skirtis teisėjavimas prieš dvi dienas žaidėme regbį ir viskas buvo nelegalu. Šiandien – viskas legalu. Dar galiausiai likus 31 sekundei prieš Joną Valančiūną nebuvo skirta pražanga. Vėl atsikovojus kamuolį pražanga buvo užfiksuota. Netrukus teisėjai pasako, jog pražanga buvo prie štai.

Kitas epizodas – rungtynių pabaigoje kamuolys numuštas nelegaliai. Kam jie invenstuoja tūkstančius į vaizdo peržiūrų sistemą? Peržiūrėkite epizodą ir viskas bus sąžininga, niekas apie tai nekalbės.

Labiausiai gaila vyrų darbo. Atvažiavome su savo tikslus, žinodami, ko nori. Viskas išėjo ne taip, kaip norėjome“, – aiškino D. Adomaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau