Ryto garsai. Ką reiškia bėgti 42 kilometrus?

Ryto garsai

2019.09.08 07:05

Ryto garsai. Ką reiškia bėgti 42 kilometrus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad maisto produktų užterštumas pesticidų likučiais yra mažiausias Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Danijoje.

Rusija prieš daugiau nei savaitę į Arkties vandenis paleido neįprastą „plūduriuojančią“ atominę jėgainę, pavadinimu „Akademik Lomonosov“.

Kaip ir įprasta rudens pradžioje – sekmadienį vėl savo jėgas „Vilniaus maratone“ išbandys ir mėgėjai, ir profesionalai. Distancijos – įvairios, tad galima rinktis, o maratono startas – 9 val. O kodėl ryžtamasi įveikti net 42 km?

Kaip sekėsi mūsų krepšininkams žaisti su Prancūzijos rinktine ir kokios toliau dvikovos Pasaulio vyrų krepšinio čempionate Kinijoje?

Trijose vienmandatėse apygardose vyksta rinkimai į Seimą.

Gitano Nausėdos siūlymas skirti tėvadienius ir vieną vaiką auginančioms šeimoms.

Krepšinio aprangos mada.

Vilniaus maratonas.

Ištrauka iš laidos „Radijo dokumentika: „Parduotuvė“.

Taip pat laidoje pasivaikščiosime po Klaipėdą su istoriku, istorinis žvilgsnis į Oršos mūšį, savaitgalio rašytinės žiniasklaidos apžvalga. Kokią knygą sau pasirenka teisininkė iš Moterų informacijos centro Rugilė Butkevičiūtė? Kultūros renginiai.

Ved. Gabija Narušytė.

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.