Žinios. Įsigaliojo agitacijos draudimas rinkimuose į tris laisvas Seimo vietas

Įsigaliojo agitacijos draudimas rinkimuose į tris laisvas Seimo vietas. Draudžiama bet kokia agitacija, išskyrus išorinę reklamą, kuri buvo iškabinta iki šios dienos.

Į Seimą Vilniuje šiandien renkasi Lenkijos parlamentarai. Jie posėdžiaus su mūsų šalies politikais dvišalės asamblėjos 21-ojoje sesijoje. Posėdyje bus kalbama apie bendrą abiejų šalių istorinę atmintį, aptariami tarpvalstybiniai santykiai ir bendra Lietuvos bei Lenkijos politinė kryptis tarptautinėse organizacijose, bus derinamas baigiamasis dokumentas.

Žuvininkystės ūkiai skaičiuoja paukščių per vasarą padarytus nuostolius. Paukščių šėryklomis tapę ūkiai sako nebeatsiginantys kormoranų, gulbių, garnių, kurie išlesa didžiąją dalį mailiaus ir smulkesnių žuvų. Nuostoliai, pasak verslininkų kompensuojami per menkai, o į žuvų ūkius įsisukusių paukščių medžioklė draudžiama.

Nuo šiandien Iranas atsisako dar vienos dalies įsipareigojimų, varžančių jo branduolinę programą. Spaudžiamas Jungtinių Amerikos Valstijų įvestų sankcijų Iranas paskelbė, kad pradės didinti urano sodrinimui reikalingų centrifūgų skaičių, bei jas tobulins.

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau