Žinios. Rusijos valstybinė televizija šeštadienį pranešė, kad prasidėjo ilgai lauktas apsikeitimas kaliniais tarp Maskvos ir Kijevo

Rusijos valstybinė televizija šeštadienį pranešė, kad prasidėjo ilgai lauktas apsikeitimas kaliniais tarp Maskvos ir Kijevo, taip pat parodė autobusų koloną, išvažiuojančią iš Lefortovo kalėjimo Maskvoje. Naujienų agentūros „Interfax“ korespondentas sakė, kad trys dideli autobusai iš kalėjimo teritorijos išvažiavo apie 8 val. 40 min. vietos (ir Lietuvos) laiku. Naujienų agentūros AFP korespondentai sakė matę du autobusus užtamsintais langais, lydimus policijos mašinų.

Įsigaliojo agitacijos draudimas rinkimuose į tris laisvas Seimo vietas. Draudžiama bet kokia agitacija, išskyrus išorinę reklamą, kuri buvo iškabinta iki šios dienos.

Uragano Doriano aukų skaičius Bahamose išaugo iki 43 ir, manoma, gali gerokai padidėti, nes daug žmonių yra dingę. Kai savo kelyje viską griovęs uraganas praeitą sekmadienį pasiekė Šiaurės Bahamas, jis buvo penktosios kategorijos uraganas – stipriausias pagaL penkių lygių vėjo skalę.

Indijos kosmoso programa patyrė didelę nesėkmę, praradusi ryšį su kibernetiniu zondu, likus vos kelioms akimirkoms iki planuoto, jo valdomo nusileidimo ant Mėnulio paviršiaus. Liepą paleistas zondas teikė vilčių, kad Indija taps ketvirtąja šalimi po JAV, Rusijos ir regioninės varžovės Kinijos, sėkmingai nutupdžiusia zondą Mėnulyje ir pirmąja, padariusia tai Pietų ašigalio regione.

Ispanijoje Bilbao miesto svečiai galbūt jau pastebėjo šio baskų miesto parkuose originalius treniruoklius, skirtus ne tik kojoms, bei rankoms, bet ir galvai pramankštinti. Šie originalūs aparatai – galvosūkiai, skirti vyresnio amžiaus Bilbao gyventojams.

Šiandien baigsis kelias savaites trukęs Venecijos kino festivalis, geriausiems bus išdalyti „Auksiniai liūtai“. O vakar nekonkursinėje programoje įvyko ukrainiečių režisieriaus Sergejaus Loznicos filmo „Valstybinės laidotuvės“ pasaulinė premjera. Filmas – bendras Nyderlandų, Lietuvos ir Jungtinių Valstijų darbas.

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau