10–12. Apie neįgyvendintas svajones: rugsėjis – būrelių pasirinkimo metas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems

10–12

2019.09.06 10:05

10–12. Apie neįgyvendintas svajones: rugsėjis – būrelių pasirinkimo metas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Visas tas istorijas turėjau užgniaužti smegenų stalčiukuose. Nebuvau iš tų rašytojų, kurie sovietmečiu rašė ir slėpė savo kūrybą. Spausdinau tik tuos apsakymus, kurių turinys pereidavo cenzūrą. O išvažiavusi į Malį rašyti nebegalėjau – mano personažai pasislėpė kažkur giliai ir atgijo tik man grįžus į Lietuvą. Sakoma, kad yra rašytojų, kurie gali kurti tik savo šalyje. Matyt, aš viena iš jų.“ – taip sako neseniai pasirodžiusios apsakymų apie sovietmetį knygos autorė Viktorija Prėskienytė Diawara.

Pirmosios fortepijono pamokos – trisdešimties, baletas – keturiasdešitmies ar dailės pamokos – penkiasdešimties. Apie vis populiarėjantį neįgyvendintų svajonių pildymą jau suaugus. Taigi, rugsėjis – būrelių pasirinkimo metas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Mūsų studijoje – pirmosios fortepijono studijos suaugusiems „TonArt“ įkūrėja Eglė Andrejevaitė, Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos pavaduotoja ugdymui Kristina Stančienė ir Ignas Rusilas, kuris neseniai pradėjo mokytis groti pianinu. Ved. Rūta Kupetytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.