Ryto allegro. Pauliaus Senūtos debiutinis romanas „Sfera“

Ryto allegro

2019.09.06 08:08

Ryto allegro. Pauliaus Senūtos debiutinis romanas „Sfera“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre artėja premjera. Jaunosios kartos teatro režisierius Augustas Gornatkevičius stato spektaklį „Kelionė į Edeną“ pagal lietuvių autoriaus Tomo Šinkariuko kelio pjesę. „Birutės parko diena bus dedikuota Palangos kurorto istorijai, nes prieš 110 metų Palangai suteiktos kurorto teisės, prieš 120 metų pirmą kartą viešai suvaidintas lietuviškas spektaklis „Amerika pirtyje“. Ir tai dar ne visos sukaktys“, – pasakojo žurnalistas Česlovas Burba. Kultūra spaudos puslapiuose. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Paveikslų galerija Kaune kviečia į atnaujinto Jurgio Mačiūno FLUKSUS kabineto atidarymą. Ekspozicijos autorė Eglė Komkaitė atskleis, koks biznio planas šovė į galvą J. Mačiūnui 1960 metais ir kokį vaidmenį jame užima konservų dėžutės.

„Knyga – apie dviejų protingų skirtingo amžiaus vyrų draugystę, kurie kvailai tiki, kad Žemė yra plokščia ir ieško to įrodymų. Paradoksalu, tačiau jie daug protingesni nei jų aplinka. Šiame kontekste nagrinėjamas klausimas, kas iš tiesų yra protinga ir kas kvaila, ir ar galima į šį klausimą vienareikšmiškai atsakyti.“ Paulius Senūta apie savo pirmąjį romaną „Sfera“ („Baltos lankos“). „Klasikos enciklopedija“: Francis Ford Coppola – JAV režisierius, prodiuseris ir scenaristas. Ved. Laima Ragėnienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.