„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Galvės ežero pakrantėje įsikūrusi Tiškevičių rezidencija šiandien tapo ir sparčiai populiarėjančia koncertų vieta, ir savanorystės centru

Antroje laidos dalyje sugrįšime prie tradicinės kino naujienų rubrikos. Joje pristatysime ryškiausius Vilniuje startuojančio „Kreivių“ kino festivalio akcentus, šiandien kino teatrus pasieksiantį naują Tomo Vengrio vaidybinį kino filmą „Gimtinė“ ir tris karštas pasaulinio kino naujienas. O grįžę į Trakus, pasikalbinsime architektą Algirdą Steponavičių, kuris papasakos apie miesto istoriją pro... architektūros prizmę.

Menų spaustuvėje, nedidelėje patalpoje, atidaryta menininko Manto Daujoto tapybos paroda „Tarnas“. Kūrėjas sako, kad fragmentiškuose paveiksluose bandantis pagauti akimirkos amžinybę. Šioje laidos dalyje grįšime ir prie Gabrielės Kloniūnaitės pokalbio su menininku.

„Ryto su muzika“ rubrikoje – vibrafonininko Mariaus Šinkūno pasirodymas. Po jo pakalbinsime koncertus Užutrakio dvare organizuojančią Rūtą Banevičienę. Laidos pašnekovė ne tik papasakos apie tai, kaip surengti populiarų koncertą tam itin patogioje, tačiau nuo centrinio Vilniaus ganėtinai nutolusioje erdvėje, bet ir atskleis, kokie pasirodymai šioje išskirtinėje vietoje susilaukia daugiausia dėmesio.

Užutrakio dvare veikia ir savanorystės centras. Jo veiklą, istoriją ir tikslus pristatys centro iniciatoriai Nerijus Kavaliauskas ir Rūta Kavaliauskienė. O laidos pabaigoje grįšime į dvaro koncertų salę, iš kur su daina mus palydės atlikėja Ieva Barbora Juozapaitytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau