Ryto garsai. Ekspertai pastebi, jog Lietuvoje vis dar trūksta paslaugų šeimoms, kurios patiria psichikos sveikatos problemų

Ekspertai pastebi, jog Lietuvoje vis dar trūksta paslaugų šeimoms, kurios patiria psichikos sveikatos problemų. LRT tyrimas. Milijonai eurų nuomonei pirkti – kalbama apie šešėlines schemas žiniasklaidoje. Metai vaikų maitinimo reformai. Vilniaus LGBT* festivalis „Kreivės“. Verslo naujienose – pokalbis su Palangos oro uosto vadovu Andriumi Daujotu apie vis besiplečiantį oro uostą, naujas skrydžių kryptis ir artėjančią rekonstrukciją.

Vilnius dovanų gavo XVII-to amžiaus nežinomo Florencijos dailininko nutapytą Lietuvos globėjo, Šv. Kazimiero paveikslą. Kaip aukštosios mokyklos pritaikomos žmonėms su negalia? Kas ir kodėl atvyko į Pasaulio krepšinio čempionatą? Panašu, kad menininkus ir turistus traukiantis Užupis turi dar vieną simbolį – bronzinį Užupio katiną. Taip pat laidoje – orai, spaudos ir sporto apžvalga. Kaip atrodo filosofo Vytauto Ališausko rytas? Ką rekomenduoja skaityti Lietuvos nacionalinio muziejaus direktorė Rūta Kačkutė? R. Valatkos komentaras. Ved. Rūta Kupetytė.