Žinios. Vilniuje – Izraelyje gyvenančio menininko Leo Ray paroda

Beveik 50 milijonų eurų – tiek lėšų valstybė per pustrečių metų išleido reklamai žiniasklaidoje. LRT Tyrimų skyriaus surinkta medžiaga rodo, kad mokesčių mokėtojų pinigai naudojami ir asmeninei politikų reklamai.

Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien vyksta vizito į Briuselį, kur susitiks su NATO ir Europos Sąjungos institucijų vadovais. Taip pat lankysis nuolatinėse Lietuvos atstovybėse Europos Sąjungoje ir NATO. Pasak prezidento vyriausiosios patarėjos Astos Skaisgirytės, bus aptariama Baltijos šalių saugumo situacija, gynybos finansavimo klausimai. Tai šeštasis prezidento užsienio vizitas ir pirmasis apsilankymas Europos Sąjungos ir NATO institucijose.

Uraganas Dorianas Bahamų salose nusinešė mažiausiai 7 žmonių gyvybes, dar 25 sužeisti. Gyventojai praneša apie dingusius artimuosius. Paieškos ir gelbėjimo operacijose dalyvauja Jungtinių Valstijų pakrančių apsaugos sraigtasparniai. Tuo metu stichija, susilpnėjusi iki antros kategorijos, toliau lėtai artėja prie Jungtinių Valstijų pakrantės. Pirmiausiai uraganas turėtų pasiekti Floridos rytinę pakrantę. Milijonui žmonių nurodyta evakuotis. Pentagonas praneša, kad suteikti pagalbą yra pasirengę apie 8 tūkstančiai Nacionalinės gvardijos narių ir karių.

Izraelyje gyvenantis menininkas Leo Ray iš Lietuvos išvyko prieš kelis dešimtmečius, dabar gyvena ir kuria Tel Avive, dėsto kaligrafiją, tapybą. Šįvakar Vilniuje menininkas atidarys parodą, kurioje eksponuos pastarųjų metų darbus.

Orai. Sportas.