Ryto garsai. Nuo rugsėjo mėnesio „Sodra“ turės galimybę paskirti papildomą asmens sveikatos tyrimą

Ryto garsai

2019.09.03 06:30

Ryto garsai. Nuo rugsėjo mėnesio „Sodra“ turės galimybę paskirti papildomą asmens sveikatos tyrimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vienas stipriausių Atlanto vandenyno uraganų istorijoje „Dorianas“ jau nusinešė penkias gyvybes. Nuo rugsėjo mėnesio „Sodra“ turės galimybę paskirti papildomą asmens sveikatos tyrimą ne tik laikino nedarbingumo atvejais, bet ir kilus pagrįstų abejonių dėl galimai neteisingai nustatyto neįgalumo bei darbingumo lygio. Apie meningokoką B ir jo keliamą grėsmę. Kaip sumažinti stresą rugsėjį? Paroda „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR". Kaip šiandien gyvena anksčiau iš blogosios pusės nuaidėjęs Didžiasalis?

Apie suintensyvėjusį eismą, atėjus rugsėjui. „Ryto garsų“ studijoje – krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis. Pasakojimas apie Kanados krepšinio rinktinę. Jeilio universitete studijuojantis Jonas Kavaliauskas kartu su bendraminčiais įkūrė startuolį, padėsiantį gabiems moksleiviams patekti į geriausiai vertinamus universitetus. Taip pat laidoje – orai, spaudos ir sporto apžvalga. Kaip atrodo žinomų žmonių rytas (RESC vadovas Linas Kojala)? Ką rekomenduoja skaityti choreografas Gytis Ivanauskas? V. Savukyno komentaras.

Ved. Rūta Kupetytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.