Sportas. Orai. Grįžo Europos vicečempionės: labiausiai pasižymėjo krepšininkė Justė Jocytė

J. Jocytės sąskaitoje – 33 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai

Šiaurės Makedonijoje vykusiame Europos jaunučių iki 16 metų merginų krepšinio čempionate Viliaus Stanišausko treniruojama Lietuvos komanda iškovojo sidabro medalius. Lietuvos ekipoje labiausiai pasižymėjo Justė Jocytė. Jos sąskaitoje – 33 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai. Audronė Zdanevičiūtė pelnė 17 taškų, Urtė Čižauskaitė – 9. Lietuvos 16-mečių rinktinė Europos pirmenybių medaliais iki šiol buvo pasidabinusi tik kartą, kai 2006 metais Slovakijoje mūsiškės iškovojo bronzą.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriai išanalizavo pirmąją Lietuvos varžovę pasaulio čempionate – Senegalo rinktinę.

Austrijoje tęsiasi medalių dalybos Pasaulio irklavimo čempionate. Nors Lietuvos trispalvė šeštadienio finaluose į viršų nekilo, visgi britų komandos narė Giedrė Rakauskaitė pelnė medalį.