Kultūros diena. „Noriu, kad žiūrovas nustebtų” – sako parodą „Tai, ko nėra“ pristatęs menininkas Jurgis Tarabilda

Šiandien „Kultūros dienoje:

Jaunosios kartos poetų ir prozininkų kūriniai sujungti su eksperimente elektronine muzika. Nacionaliniame Kauno dramos teatre – literatūrinis performansas „Apie daiktus“.

Nacionaliniame Kauno dramos teatre surengtas literatūrinis performansas „Apie daiktus“, sujungęs šešių jaunosios kartos poetų ir prozininkų skaitomus kūrinius bei eksperimentinę elektroninę muziką. Renginyje savo kūrinius pristatė ir vienos įdomiausių bei žinomiausių pastarųjų metų kūrėjos.

Kodėl Vilniuje nėra miesto istorijai skirto muziejaus? Trys mokslininkai pristato Vilniaus miesto muziejaus-tyrimo centro viziją.

Trys žinomi mokslininkai, kaip jie patys sako, Vilniaus fanai, parengė galimybių studiją apie Vilniaus miesto muziejų. Menotyrininkų, istorikų teigimu, Lietuvos sostinėje toks muziejus galėtų tapti pavyzdžiu kitiems, kaip miesto istoriją pristatyti patraukliai.

Iškeisti parodos anotaciją į asmenines interpretacijas kviečia menininkas Jurgis Tarabilda su paroda „Tai, ko nėra“.

Vakar Vilniaus galerija „Meno niša“ naują sezoną pradėjo su jaunosios kartos menininko Jurgio Tarabildos paroda „Tai, ko nėra“. „Noriu, kad žiūrovas nustebtų”,- sako menininkas, sukūręs intriguojančią erdvę žiūrovui pabūti tarp suvokimo ir tikrovės.

Ved, Živilė Kropaitė.