Žinios. Teisėjų korupcijos byloje šiandien laukiama dar vieno lemtingo sprendmio

Teisėjų taryba šiandien posėdyje apsispręs, ar pritarti prezidento Gitano Nausėdos iniciatyvai atleisti tris korupcija įtariamus teisėjus. Sprendimas dėl Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjo Arūno Kaminsko, Apeliacinio teismo teisėjo Valdimaro Bavėjano ir Kauno administracinio teismo teisėjo Gintaro Čekanausko buvo atidėtas.

Vardinės Šeimos kortelės šiandien turėtų pasiekti pirmuosius gyventojus, kitoms jas užsisakiusioms šiemoms jos bus pristatytos ne vėliau nei antradienį, teigia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Ministerijos duomenimis, prašymus šeimos kortelei užpildė apie 6600 gausių arba neįgalius vaikus prižiūrinčių šeimų.

Naujausia Pasaulio Sveikatos Organizacijos ataskaita konstatuoja, kad Europoje toliau plinta tymai ir kiitos ligos, nuo kurių galima apsisaugoti skiepais. PSO vadovai ragina atsakingiau vertinti apie skiepus ir konkrečiai skiepus nuo tymų skleidžiamą informaciją, nes neretai skiepyti savo vaikų nenorintys tėvai remiasi labai abejotinomis žiniomis ir apie pačią ligą ir apie skiepų veiksmingumą, bei saugumą.

Ganos sostinėje Akroje prasidėjęs gatvės menų festivalis neapsiėjo be vieno garsiausių, bet labai netradicinės pakraipos šios šalies menininko darbų. Tai garbingo amžiaus graborius Paa Džo daug dešimtmečių gaminantis labai netradicinių formų karstus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau