„Labas rytas, Lietuva“ II d. Istorinių šokių kolektyvo vadovė: apie iki šiol Panemunės pilyje netylančius vakarėlius ir jau šimtus metų nesibaigiančius šokius

Antrą laidos dalį pradėsime su pusryčiais Panemunės pilyje. Ypatingą blynų receptą čia mums pristatys virtuvės šefė Jolanta Damanauskienė. Vėliau Vilniaus dailės akademijos aspirantas, restauratorius Daumantas Pilipavičius papasakos apie tai, kaip restauruojamos pilies freskos. Iš karto po to šoksime į Nemunu plaukiantį laivą, kurio kapitonas Antanas Grumuldis papasakos mums apie įdomiausius apylinkių maršrutus ir turizmo regione istoriją bei ateities perspektyvas. Patikėkite, bus gražu – į šį epizodą laidos operatoriai, kūrybinė grupė bei techninis personalas sudėjo daug darbo ir dar daugiau gerų emocijų.

Grįžus į tiesioginį eterį, prie pilies pasitiksime istorinių šokių studijos „Saltare Festum“ kolektyvą. Įspūdingais kostiumais pasipuošusią draugijos vadovę Irmą Svetlauskienę ir jos žavias koleges kalbinsime apie kolektyvo veiklą ir įdomiausius istorinių šokių meno aspektus.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau